Позвонив нам Вы можете зафиксировать выгодный курс! t logo

Новини

держать руку на пульсе валютыНа зміни курсу валют впливає багато факторів, включаючи зовнішню і внутрішню політику держави, приплив і відтік грошових коштів з території України, зовнішні кредити, ВВП, економічний стан країни і багато інших чинників. Курс валют постійно змінюється, тому важливо весь час стежити за динамікою і бути в курсі подій. Як це зробити, читайте далі.

На сьогодні, 14 квітня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

что будет с курсом гривныУкраїнська економіка переживає не найкращі часи. Цьому сприяла криза коронавируса, після якого економіка нашої і багатьох інших країн залишилася в паралізованому стані. За даними Мінфіну загальний фонд держбюджету України відстає на 44 млрд грн за доходами. При цьому заощадження українського населення скоротилися на 61,1 млрд грн. Така ситуація не могла не вплинути на курс гривні.

«Захід повинен запропонувати Україні більше допомоги, якщо Україна докладатиме більше зусиль в напрямку реформування держави», – таку думку висловив під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», директор ініціативи по контролю за озброєнням Інституту Брукінгса Стівен Пайфер.

Що робити, якщо ви купили валюту дорого?У момент кризи і сильних коливань курсу долара багато хто з нас намагаються всіма способами зберегти свої накопичення і біжать стрімголов в обмінник. Створюється своєрідний ажіотаж, готівкові знайти складно, а долар росте. В результаті ті, хто купився на паніці, починають нервувати, проклинаючи всіх - експертів, світовий уряд, масонів, інопланетян, але це не вихід. Якщо ви купили валюту дорого, потрібно діяти швидко і розсудливо. Ми розповімо, як дорогу покупку валюти використовувати в майбутньому з вигодою.

19 квітня торги на міжбанківському валютному ринку почалися з невеликого здешевлення долара - на 1-2 копійки. Котирування встановилися в діапазоні 26,80-26,82 грн ./$., В той час, як закривався ринок днем раніше, у вівторок, на рівні 26,81-26,84 грн ./$.

За інформацією на 12:20, розміщеної в сервісі Міняйло ЗАЯВКИ, видно, що сумарний обсяг заявок "Куплю USD" менше, ніж "Продам (27,8 млн і 35,5 млн гривень відповідно).

Кількість актуальних пропозицій "Куплю" менше, ніж "Продам" (46 і 70). Максимальний курс продажу долара 27,00 UAH / USD. Найбільш часто зустрічаються пропозиції щодо продажу з курсом 26,77-26,80 гривень за долар.

Євро і рубль також подешевшали в офіційних курсах НБУ.

Національний банк України випустив нову пам'ятну монету. Вона присвячена леву і його втілення на пам'ятках культури Київської Русі.

Згідно з даними Нацбанку за офіційними курсами банківських металів, на 7 квітня 2017 року вартість золота становить 339431,58 грн за 10 тройських унцій (+1109,56 грн або + 0,3%); срібла -; 4937,68 грн за 10 тройських унцій (-21,19 грн); платини -; 260976,14 грн за 10 тройських унцій (+811,99 грн); паладію -; 221138,66 грн за 10 тройських унцій (+2253,17 грн).

У Національному банку України заявили, що в березні прискорення інфляції до рівня 15,1% перевищило очікуваний рівень.

НБУ офіційний курс долара США - 24,00067 гривні

Серед валют країн СНД гривня показала одне з найслабших укріплень по відношенню долара.

НБУ офіційний курс долара США - 24,00067 гривні

Крім абонентської плати на опалення, згідно з меморандумом з МВФ, українцям доведеться також платити абонплату на газ.

В обменных пунктах Харькова коммерческий курс составляет: