Novini Bestrate

money-6097703_960_720 Новини обмінника валют ⭐ Bestrate12 марта 2020 года начался первый локдаун в Украине, продлившийся 108 дней.

Его последствия для валютного рынка Украины были сокрушительными ...

По прежнему на укрепление гривны влияет интерес иностранных инвесторов к украинским долговым обязательствам.

Детальніше...

Курс долара до гривні останні два місяці залишався досить стабільним. На чорному ринку валюти Харкова він коливався від 27,8208 / 27,9354 до 28,3783 / 28,7227 гривень за один долар. Але що нам чекати надалі?

Детальніше...

Курс валют цікавить всіх, ну або майже всіх. На табло обмінних пунктів щодня поглядають навіть ті, хто жодного разу в житті не проводив фінансових операцій. А що ж таке курс валют і як він формується? Давайте спробуємо розібратися.

Детальніше...

Локдаун 01 2021Шановні клієнти!

Інформуємо вас, що наше відділення обміну валют Бестрейт, за адресою м.Харків, вул. Євгенія Котляра, буд.4 / 6, в період «локдауна», з 8 по 25 січня 2021, працює в звичайному режимі, без змін у графіку робіт.

Детальніше...

держать руку на пульсе валютыНа зміни курсу валют впливає багато факторів, включаючи зовнішню і внутрішню політику держави, приплив і відтік грошових коштів з території України, зовнішні кредити, ВВП, економічний стан країни і багато інших чинників. Курс валют постійно змінюється, тому важливо весь час стежити за динамікою і бути в курсі подій. Як це зробити, читайте далі.

Детальніше...

что будет с курсом гривныУкраїнська економіка переживає не найкращі часи. Цьому сприяла криза коронавируса, після якого економіка нашої і багатьох інших країн залишилася в паралізованому стані. За даними Мінфіну загальний фонд держбюджету України відстає на 44 млрд грн за доходами. При цьому заощадження українського населення скоротилися на 61,1 млрд грн. Така ситуація не могла не вплинути на курс гривні.

Детальніше...

Що робити, якщо ви купили валюту дорого?У момент кризи і сильних коливань курсу долара багато хто з нас намагаються всіма способами зберегти свої накопичення і біжать стрімголов в обмінник. Створюється своєрідний ажіотаж, готівкові знайти складно, а долар росте. В результаті ті, хто купився на паніці, починають нервувати, проклинаючи всіх - експертів, світовий уряд, масонів, інопланетян, але це не вихід. Якщо ви купили валюту дорого, потрібно діяти швидко і розсудливо. Ми розповімо, як дорогу покупку валюти використовувати в майбутньому з вигодою.

Детальніше...

«Захід повинен запропонувати Україні більше допомоги, якщо Україна докладатиме більше зусиль в напрямку реформування держави», – таку думку висловив під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», директор ініціативи по контролю за озброєнням Інституту Брукінгса Стівен Пайфер.

Детальніше...

Серед валют країн СНД гривня показала одне з найслабших укріплень по відношенню долара.

Детальніше...

Євро і рубль також подешевшали в офіційних курсах НБУ.

Детальніше...

Національний банк України випустив нову пам'ятну монету. Вона присвячена леву і його втілення на пам'ятках культури Київської Русі.

Детальніше...

У Національному банку України заявили, що в березні прискорення інфляції до рівня 15,1% перевищило очікуваний рівень.

Детальніше...

На сьогодні, 14 квітня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

Детальніше...

19 квітня торги на міжбанківському валютному ринку почалися з невеликого здешевлення долара - на 1-2 копійки. Котирування встановилися в діапазоні 26,80-26,82 грн ./$., В той час, як закривався ринок днем раніше, у вівторок, на рівні 26,81-26,84 грн ./$.

Детальніше...