24.05.2022 12:08

 
Купівля
Продаж
 

GBP 

39.00

45.90

GBP/USD

1.000

1.000

Графік зміни курсу GBP - фунт стерлінг

 

Англійський фунт - GBP

Грошова одиниця Великобританії фунт стерлінгів в країнах об'єднаного королівства називається коротко фунт. В обігу знаходяться монети пенси із зображенням діючої королеви Єлизавети II. Один фунт дорівнює ста пенсам.

Банки Шотландії, Ольстера і інших територій Великобританії випускають банкноти власного дизайну. На практиці можуть відмовити прийняти такий британський фунт, хоча формально зобов'язані використовувати повсюдно.

Продати та купити фунти стерлінгів

Перед поїздкою до Англії необхідно запастися готівкою фунтами. Придбати валюту легко в обмінних пунктах України або в банківських офісах. Слід знайти вигідну вартість фунта, так як вона може відрізнятися в різних сервісах.

Як правило, ціна фунта стабільна по відношенню до гривні. Але іноді курс фунта продажу і покупки на чорному ринку може різко змінюватися протягом дня. З цієї причини є шанс заробити високий прибуток при короткострокових угодах.

Динаміка фунта

Англійська валюта фунт стерлінгів є не найдорожчою в світі, але однією з найбільш популярних. Вона займає четверте місце серед всіх валют ринку.

Коливний курс фунта покупка і продаж при якому приносить високий прибуток, привертає підвищену увагу трейдерів. Найбільше їх цікавить курс долар фунт.

Зазвичай британська валюта зміцнюється по відношенню до долара США. Незважаючи на мінливий курс фунта, динаміка ключової ставки Банку Англії постійно перевищує динаміку американської базової ставки.