24.05.2022 12:08

 
Купівля
Продаж
 

USD 

35.00

38.20

 

 
Купівля
Продаж
 

USD/EUR

1.000

1.000

USD/RUB

1.000

1.000

GBP/USD

1.000

1.000

Графік зміни курсу USD - долара

 

Американська валюта - долар США

Значення долара в світовій економіці не можна недооцінювати, він є однією з головних резервних валют світу. Обороти долари величезні, так як його використовують практично всі банки світу. І не тільки банки, долар також потрібен різним підприємствам, підприємцям, інвесторам і просто спекулянтам.

КУПІВЛЯ І ПРОДАЖ ДОЛАРА

Професійною мовою спекулянтів валютні пари в зв'язці з доларом називаються «мажорами». До них наприклад відносяться пари: євро / долар, долар / рубль, долар / гривня, фунт / долар та інші. Це затребувана валюта, яка користується хорошим попитом, купити її можна за будь-яку іншу національну валюту.

Не дивно, що долар США завжди можна купити або обміняти в пунктах обміну валюти, банку або на чорному ринку. Або можна скористатися послугами численних онлайн-сервісів, обміняти долар онлайн.

ДИНАМІКА ДОЛАРА

Є багато факторів, які впливають на курс долара - це можуть бути економічні проблеми, фінансові та навіть політичні інтриги. Наприклад, період, в якому Обама був президентом, називають найсприятливішим для долара. За весь час його правління вартість долара неухильно росла, що в свою чергу позначилося і на інших країнах.

Сьогодні, ціна долара - це показник розвитку економіки США. Його зміцнення привертає велику кількість валютних інвесторів, і в довгостроковій перспективі, є всі шанси що затребуваність долара буде тільки рости.