24.05.2022 09:18

 
Купівля
Продаж
 

AUD 

10.00

30.00

Графік зміни курсу AUD - долар

 

Австралійський долар - $ AUD

Грошова розрахункова одиниця AUD відома як «австралійський борець» пройшла важкий шлях. Змінивши більше десяти назв, переживши найнижчий курс австралійського долара, валюта зі знаком $ AUD стала твердою, стабільною.

Грошові банкноти Австралії з 1988 року виготовляються з тонкого міцного пластику, який неможливо зламати, згинаючи руками. Купюра не зміниться навіть після пральної машини.

Вигідний обмін AUD

Для поїздки в Австралію необхідно купити австралійський долар в українських банках або сервісах обміну. Моніторинг сайтів може показати один курс обміну, а на практиці він виявиться іншим. Тому краще зробити попереднє замовлення Австралійського долара онлайн або по телефону.

На австралійський долар ціна покупки найвигідніша в денний робочий час. І cоответственно поміняти долари австралійські на гривні краще в кінці робочого тижня.

Стійкий AUD курс

Австралійська економіка прив'язана до золотодобувної галузі, яка отримує дорогоцінний метал з 20% родовищ планети. Тому вартість австралійського долара залежить від ціни золота на світовому ринку.

Грамотна політика зміцнення активів Австралійського Союзу призвела до того, що валюта AUD стала вільно конвертованою і затребуваною. Більше 5% світового грошового обороту припадає на частку австралійського долара.