24.05.2022 09:18

 
Купівля
Продаж
 

CZK 

1.00

1.50

Графік зміни курсу CZK - крона

 

Чеська валюта - крона

Чехія знаходиться в складі ЄС з 2004-го, її особливість - своя власна валюта. Дана особливість, на думку фахівців, дозволяє кроні міцніти з кожним роком. Ну і звичайно, на вартість крони впливає економічний розвиток країни.

КУПІВЛЯ І ПРОДАЖ КРОНИ

Трейдери називають чеську крону скандинавської непокірної валютою. Повна невизначеність, з переходом на ЄВРО, створює хорошу волатильність курсу крони. Це викликає інтерес серед довгострокових спекулянтів.

Крону можна купити у багатьох біржових брокерів. Основний інтерес трейдерів - покупка і продаж пари крона до долара (CZK / USD). Також користуються попитом крона до фунта (CZK / GBP) та крона до гривні (CZK / UAH).

Крона відноситься до групи екзотичних валют, тому нею торгують тільки профі трейдингу, і тільки в довгостроковій перспективі.

ДИНАМІКА ЧЕСЬКОЇ КРОНИ

Навіть на денних тайм-фреймах, ціна чеської крони значно коливається. Сильна волатильність не дозволяє використовувати на кроні стандартні методи технічного аналізу. Для спокійної торгівлі, кроною торгують в долгосроке.

Починаючи з 2018-го, чеська крона зміцніла, і «ведмежий» тренд ще не скоро закінчиться. Основна причина - нестабільність Європейського Союзу. У цих умовах, Чехія швидше піде за Великобританією, і збереже незалежність національної валюти, ніж зважиться перейти на ЄВРО.