24.05.2022 12:08

 
Купівля
Продаж
 

CHF 

35.00

40.00

Графік зміни курсу CHF - франк

 

Швейцарський франк - CHF

Платіжне законний засіб Швейцарії легко можна отримати і в банкоматах Німеччини, і Ліхтенштейну, і частини Італії. Для інших країн франк є якоюсь екзотикою.

Стабільна chf валюта останню девальвацію пережила в 1936 році. На паперових купюрах 1994-1998 роки зображені портрети історичних діячів. Один швейцарський франк можна розміняти найдрібнішої монетою на 100 раппенов.

Євро не для Швейцарії

Приймати єдину європейську валюту євро в Конфедерації не зобов'язані, а курс франк-євро там абсолютно невигідний. Вирушаючи до Швейцарії необхідно мати при собі хоч трохи готівки франків на транспорт, кафе і магазини.

Залежно від попиту chf ціна в гривнях незначно коливається на українському валютному ринку. Банки, обмінні пункти і чорний ринок виробляють нечасті угоди з франком.

Купити франк швейцарський в обмінних сервісах за найвигіднішим курсом не завжди можна відразу. Часто необхідне попереднє резервування по телефону або особисто.

Стабільний chf курс

Викликає інтерес індекс франка завдяки нейтральній політиці Швейцарії. Відома в колі трейдерів під назвою Свісс парна валюта франк-долар США знаходиться на 5 місці серед найпопулярніших на торгах.

З 2016 року в Швейцарії при готівкових розрахунках компаній і підприємців від 100 тисяч франків необхідно розкривати особистість клієнта. Обмінний гнучкий курс франка дозволяє використовувати швейцарську валюту в якості надійного накопичувального активу.