вул. Євгенія Котляра 4/6
  bestrate.com.ua

Пункт обміну валют на Південному вокзалі

clockМи працюємо без вихідних:
8:00 - 20:00


Обмін валют bestrate на Червоноармійській Харків

Харківський фінансовий портал – ваш особистий інформатор про все, що пов'язано з фінансовими операціями в Україні.

Обмін валют 

   Наш пункт обміну валют має високу репутацію, яка напрацьовувалась роками і безліч клієнтів, які користувалися нашим сервісом звертаються до нас вдруге. У нашому закладі Бестрейт представлений вигідний курс обміну валют і ми пропонуємо максимально вигідні умови обміну для наших клієнтів. Всю цікаву для вас інформацію щодо контактів і розташування нашого пункту ви можете прочитати на нашому сайті, крім цього на сайті можна знайти ще багато цікавої інформації, яка стосується фінансового сектора України. Наш обмінний пункт знаходитися в центрі міста Харків поруч з Південним вокзалом і знайти його не складе ніяких труднощів, як для постійних жителів міста, так і для його гостей.

Вигідний курс обміну валют в місті Харків

    Наш обмінний пункт виробляє угоди з купівлі-продажу всіх основних валют. Ми працюємо з такими валютами як:

        - Російський рубль,

        - Американський долар,

        - Євро,

        - Британський фунт стерлінга.

    Здійснюючи операції з обміну валюти ми завжди думаємо про те, щоб надати максимально вигідні умови нашим клієнтам і розраховуємо на багаторазове звернення за наданням пропонованих нами послуг. Адже при постійному використанні послуг одного сервісу ви вже можете бути впевнені, в компетентності нашої організації і прозорих умовах на яких ми будуємо взаємовигідне співробітництво з нашими партнерами. Ви можете продати нам або купити в Бестрейт кожну з представлених валют за сьогоднішнім курсом. Курс обміну валют в Харкові є мінливим і наша фірма готова запропонувати вам мінімальну різницю між ціною купівлі та продажу різної валюти.

Безпечний обмін валют в місті Харків

    Ми несемо повну відповідальність за вчинені нами угоди і завжди працюємо на виключно чесних і прозорих умовах. Якщо ви звернулися до нас, то можете бути впевнені, що отримаєте якісний і надійний сервіс регламентований законодавством України і всіма супутніми дозвільними документами і ліцензіями, які необхідні для здійснення фінансової діяльності пов'язаної з обміном валют. Пропонуючи один з найвигідніших курсів обміну валют в місті Харків, наша фірма доводить, що націлена на вчинення неодноразових угод з кожним нашим клієнтом, якщо у нього виникне необхідність провести обмін певних валют. Використовуючи чорний ринок для обміну валют в місті Харків, людина вибирає найвигідніший курс для себе і ми з нашого боку готові його вам надати. У нас тільки актуальні валютні котирування, які оновлюються щодня, як того вимагає законодавство України. Отримати консультацію від наших співробітників щодо всіх цікавлять вас питань ви можете зателефонувавши за цими телефонами +38 (057) 761-32-99 или +38 (063) 761-32-99

Курс долара в обмінниках Харкова

    На нашому сайті ви можете подивитися сьогоднішній курс обміну валют не тільки в Харкові, а й у всіх основних регіонах України. Використовуючи наш сайт ви в будь-який момент можете дізнатися курс долара в різних обмінниках Харкова і подивитися найкращий для вас пункт обміну валют. Актуальні курси міжбанку теж представлені на нашому сайті, що може зацікавити людей займаються певної фінансової діяльність. Також ви можете подивитися курс в обмінниках Харкова інших основних валют, таких як євро, рубль або фунт стерлінга. На нашому сайті є конвертер, де за допомогою декількох кліків у вас є можливість конвертувати одну валюту в іншу, виходячи з сьогоднішнього курсу. Крім усього на нашому сайті можна прочитати різні статті, в яких розповідаються свіжі новини щодо фінансів і банківського сектора. На сайті присутній інформації про режим роботи нашого пункту обміну валют, його місця розташування і контактні телефони зателефонувавши за якими можна отримати всю цікаву для вас інформацію щодо роботи нашого сервісу.

Обмінник валют - Бестрейт - це вигідне рішення?

    Наш обмінний пункт працює на максимально вигідних і комфортних умовах. Для нас важливо, що б для наших клієнтів ми були пріоритетним обмінником і коли виникав у них питання, де можна обміняти валюту за найвигіднішим курсом вони згадували саме про наш сервіс. Ми виробляємо операції з обміну як незначних, так і великих сум в різній валюті. Наш обмінник валют знаходиться за адресою вул. Євгенія Котляра 4/6 (Червоноармійська), яка знаходиться поруч з Південним вокзалом. Вибравши нас можете не сумніватися, що отримаєте сервіс високого рівня і при необхідності ще не раз зверніться до нас для здійснення повторної операції з обміну іноземної валюти. 

Вход на сайт