Позвонив нам Вы можете зафиксировать выгодный курс! t logo

Актуальні курси обміну валют

25.11.2020 14:34

 
Купівля
Продаж
 

USD 

28.40

28.50

EUR

33.60

33.75

RUB

0.368

0.373

GBP

36.90

37.50

PLN

7.35

7.52

CZK

1.05

1.24

CAD

20.35

21.35

AUD

18.80

20.10

CHF 

29.85

31.40

TRY 

3.30

4.00

 
Купівля
Продаж
 

USD/EUR

1.183

1.187

USD/RUB

76.20

77.00

GBP/USD

1.230

1.250

Пункт обміну валют на Південному вокзалі

clockМи працюємо без вихідних:
8:00 - 20:00


Обмін валют bestrate на Червоноармійській Харків Харківський фінансовий портал – ваш особистий інформатор про все, що пов'язано з фінансовими операціями в Україні.

Обмін валют 

   Наш пункт обміну валют має високу репутацію, яка напрацьовувалась роками і безліч клієнтів, які користувалися нашим сервісом звертаються до нас вдруге. У нашому закладі Бестрейт представлений вигідний курс обміну валют і ми пропонуємо максимально вигідні умови обміну для наших клієнтів. Всю цікаву для вас інформацію щодо контактів і розташування нашого пункту ви можете прочитати на нашому сайті, крім цього на сайті можна знайти ще багато цікавої інформації, яка стосується фінансового сектора України. Наш обмінний пункт знаходитися в центрі міста Харків поруч з Південним вокзалом і знайти його не складе ніяких труднощів, як для постійних жителів міста, так і для його гостей.

Вигідний курс обміну валют в місті Харків

    Наш обмінний пункт виробляє угоди з купівлі-продажу всіх основних валют. Ми працюємо з такими валютами як:

        - Російський рубль,

        - Американський долар,

        - Євро,

        - Британський фунт стерлінга.

    Здійснюючи операції з обміну валюти ми завжди думаємо про те, щоб надати максимально вигідні умови нашим клієнтам і розраховуємо на багаторазове звернення за наданням пропонованих нами послуг. Адже при постійному використанні послуг одного сервісу ви вже можете бути впевнені, в компетентності нашої організації і прозорих умовах на яких ми будуємо взаємовигідне співробітництво з нашими партнерами. Ви можете продати нам або купити в Бестрейт кожну з представлених валют за сьогоднішнім курсом. Курс обміну валют в Харкові є мінливим і наша фірма готова запропонувати вам мінімальну різницю між ціною купівлі та продажу різної валюти.

Безпечний обмін валют в місті Харків

    Ми несемо повну відповідальність за вчинені нами угоди і завжди працюємо на виключно чесних і прозорих умовах. Якщо ви звернулися до нас, то можете бути впевнені, що отримаєте якісний і надійний сервіс регламентований законодавством України і всіма супутніми дозвільними документами і ліцензіями, які необхідні для здійснення фінансової діяльності пов'язаної з обміном валют. Пропонуючи один з найвигідніших курсів обміну валют в місті Харків, наша фірма доводить, що націлена на вчинення неодноразових угод з кожним нашим клієнтом, якщо у нього виникне необхідність провести обмін певних валют. Використовуючи чорний ринок для обміну валют в місті Харків, людина вибирає найвигідніший курс для себе і ми з нашого боку готові його вам надати. У нас тільки актуальні валютні котирування, які оновлюються щодня, як того вимагає законодавство України. Отримати консультацію від наших співробітників щодо всіх цікавлять вас питань ви можете зателефонувавши за цими телефонами +38 (057) 761-32-99 или +38 (063) 761-32-99

Курс долара в обмінниках Харкова

    На нашому сайті ви можете подивитися сьогоднішній курс обміну валют не тільки в Харкові, а й у всіх основних регіонах України. Використовуючи наш сайт ви в будь-який момент можете дізнатися курс долара в різних обмінниках Харкова і подивитися найкращий для вас пункт обміну валют. Актуальні курси міжбанку теж представлені на нашому сайті, що може зацікавити людей займаються певної фінансової діяльність. Також ви можете подивитися курс в обмінниках Харкова інших основних валют, таких як євро, рубль або фунт стерлінга. На нашому сайті є конвертер, де за допомогою декількох кліків у вас є можливість конвертувати одну валюту в іншу, виходячи з сьогоднішнього курсу. Крім усього на нашому сайті можна прочитати різні статті, в яких розповідаються свіжі новини щодо фінансів і банківського сектора. На сайті присутній інформації про режим роботи нашого пункту обміну валют, його місця розташування і контактні телефони зателефонувавши за якими можна отримати всю цікаву для вас інформацію щодо роботи нашого сервісу.

Обмінник валют - Бестрейт - це вигідне рішення?

    Наш обмінний пункт працює на максимально вигідних і комфортних умовах. Для нас важливо, що б для наших клієнтів ми були пріоритетним обмінником і коли виникав у них питання, де можна обміняти валюту за найвигіднішим курсом вони згадували саме про наш сервіс. Ми виробляємо операції з обміну як незначних, так і великих сум в різній валюті. Наш обмінник валют знаходиться за адресою вул. Євгенія Котляра 4/6 (Червоноармійська), яка знаходиться поруч з Південним вокзалом. Вибравши нас можете не сумніватися, що отримаєте сервіс високого рівня і при необхідності ще не раз зверніться до нас для здійснення повторної операції з обміну іноземної валюти.