24.05.2022 12:08

 
Покупка
Продажа
 

EUR

37.00

40.50

USD/EUR

1.000

1.000

Графік зміни курсу EUR - євро

 

ЄВРО - єдина валюта об'єднаної Європи

Об'єднання почалося ще в 1999 році, до складу так званої «Єврозони» увійшли 19 країн, які могли безпосередньо впливати на грошово-кредитну політику ЄЦБ. А також ще 9 держав, які такого впливу на ЄЦБ не мали.

Перші транзакції євро, в безготівковому розрахунку, почалися в тому ж 1999 році. Але вже через 3 роки були запущені в обіг перші монети і купюри. На той період, обсяг готівки по євро досяг 950 млрд, що було в рази більше обсягу долара.

КУПІВЛЯ І ПРОДАЖ ЄВРО

Специфічного назви для євро, трейдери поки не придумали, проте попит на цю валюту як і раніше сильний.

Особливо великим попитом користується покупка і продаж євро в зв'язці з доларом. На даний момент євро / долар - найпопулярніший інструмент серед спекулянтів валютного ринку. Після нього вже йдуть інші пари: євро / ієна, євро / гривня і т.д.

Вартість євро постійно коливається, і для спекулянтів це хороший привід заробити на коливаннях. Тому покупка і обмін євро особливих труднощів не викликає. Їх можна обміняти не тільки в пунктах обміну валюти, на чорному ринку, а й в онлайн-сервісах, де до речі, присутній зручний конвертер євро.

ДИНАМІКА ЄВРО

З початку свого випуску євро користувалася не дуже великий популярністю. Ніхто особливо не вірив в проект «Єврозони». Правда вже після випуску перших готівки, курс євро різко злетів вгору, валюта стала міцніти і користуватися попитом.

У період 2006-2014 волатильність євро використовували в спекулятивних операціях. Але сьогодні, в зв'язку з ослабленням «Єврозони», підключилися довгострокові інвестори, які почали активно «шортити» європейську валюту. Незважаючи на зниження ціни євро, волатильність і ліквідність валюти як і раніше висока.