24.05.2022 09:18

 
Купівля
Продаж
 

CAD 

20.00

30.00

Графік зміни курсу CAD - долар

 

Канадський долар C$

Високий захист і стабільність CAD забезпечують його широку популярність. Долар Канади, випущений з 1935 року, є законним платіжним засобом. Незважаючи на те, що деякі монети і банкноти періодично вилучаються з обігу.

Незвичайна валюта cad у вигляді полімерних банкнот була представлена з космосу канадським астронавтом Хедфілд. Вільний курс CAD характеризується незначними циклічними коливаннями.

Причини купувати і продавати CAD

Затребуваний обмін канадський долар на гривні поважної численної української громадою в Канаді. Низька інфляція в Країні кленового листа виступає як переконливий аргумент на користь того, щоб купити канадський долар. Каталізатором попиту є статистика за індексом цін на споживчі товари Канади.

В обмінниках курс канадського долара CAD встановлюється індивідуально при великих операціях з готівкою. Можна на більш вигідних для клієнта умовах, ніж заявлено в офіційних прайсах, продати канадський долар в сумі понад 1000 C$.

Роль CAD на фінансовому ринку

Канадська валюта cad посідає сьоме місце серед найбільш продаваних у світі. Добовий середній оборот становить 5,3% від загального числа світових торгових угод.

Визначається вартість канадського долара вільної котируванням. Вона залежить від ціни товарів, що експортуються з Канади товарів. В основному це нафту та іншу сировину, що поставляються в США.