держать руку на пульсе валюты

На зміни курсу валют впливає багато факторів, включаючи зовнішню і внутрішню політику держави, приплив і відтік грошових коштів з території України, зовнішні кредити, ВВП, економічний стан країни і багато інших чинників. Курс валют постійно змінюється, тому важливо весь час стежити за динамікою і бути в курсі подій. Як це зробити, читайте далі.

Що впливає на курс валют?

Згідно з даними НБУ в першому півріччі 2020 року робочими було переведено близько 5 млрд дол. Оцінка експертів підтверджує, що в січні - червні 2020 року об`єм приватних переказів офіційним і неформальними каналами з-за кордону в Україну склав 5365 млн. Дол, а з України за кордон - 246 млн. дол. Найпопулярніші коридори перекладів:

  • в Україні гроші надходили з таких країн, як Італія, США, Ізраїль, Німеччина і Росія.
  • з України були відправлені кошти в такі країни, як Грузія, Туреччина, Росія, Польща, Азербайджан.

Також відтоку іноземної валюти з України, а значить зростання курсу долара США до гривні може сприяти ситуація на вітчизняному ринку боргових цінних паперів. Пропозиція валюти на українському міжбанківському ринку вище попиту в тому числі і завдяки вкладенням нерезидентів в гривневі державні боргові цінні папери. Але значна частина цінних паперів буде з часом погашатися. Тому є вагомі підстави вважати, що нерезиденти України, тобто іноземні підприємницькі структури, будуть виводити з України принаймні частину своїх коштів, попередньо конвертіровав їх в іноземну валюту, перш за все в долар США. Як наслідок, такі дії будуть підштовхувати курс долара в Україні до зростання.

Значний спад економіки, зменшення заощаджень населення, кредити України, ці та багато інших проблем також сприяють коливанням курсу валют.

Як не помилитися з курсом валют?

Офіційний обмінник є найбільш вигідним рішенням, коли потрібно купити або продати долар, російський рубль, євро або іншу валюту, як для місцевого населення, так і для гостей міста, залишається тільки знайти вигідний курс і безпечно обміняти валюту.

Головний принцип - зберігати спокій і мінімізувати всі ризики. В Україні періодичний зростання і зміцнення долара триває з року в рік. Важливо тримати руку на пульсі і вивчати корисну інформацію перед тим, як зробити обмін валют.

Більше не потрібно весь час їздити в обмінний пункт, вся інформація міститься прямо на сайті. «Бестрейт» - не просто обмінник валют, а харківський фінансовий портал, де можна подивитися найактуальніший курс долара, євро, рубля або британського фунта стерлінга, вивчити крос-курс, почитати статті та дізнатися іншу інформацію в галузі фінансів.

Можна підписатися на телеграм-канал і завжди отримувати актуальний курс валют. На відміну від інших обмінників, ми пропонуємо ряд інших можливостей для наших клієнтів:

  • Можливість бронювати необхідний обсяг валюти на 40 хвилин і протягом цього часу обміняти валюту.
  • Вигідний оптовий курс, що дозволяє витрачати за нього валюту від 300 $.

Можна не тільки вигідно здійснити обмін, але і заробити на будь-які зміни курсу валют.

Сучасний інтерфейс сайту дозволяє не просто дізнатися, що цікавить курс в обміннику і на міжбанку, але і на його підставі самостійно конвертувати одну валюту в іншу, щоб прорахувати повну вартість обміну. Також на сайті можна знайти багато корисної інформації банківського і фінансового спрямування.

Багаторічний досвід, бездоганна репутація, зручне розташування, безпеку угод, а головне - найвигідніший курс валют - ключові переваги мережі обмінних пунктів «Бестрейд».