Що робити, якщо ви купили валюту дорого?У момент кризи і сильних коливань курсу долара багато хто з нас намагаються всіма способами зберегти свої накопичення і біжать стрімголов в обмінник. Створюється своєрідний ажіотаж, готівкові знайти складно, а долар росте. В результаті ті, хто купився на паніці, починають нервувати, проклинаючи всіх - експертів, світовий уряд, масонів, інопланетян, але це не вихід. Якщо ви купили валюту дорого, потрібно діяти швидко і розсудливо. Ми розповімо, як дорогу покупку валюти використовувати в майбутньому з вигодою.

Секрет успіху Bestrate

Багато людей під час кризи продовжують здійснювати одні й ті ж помилки, однією з них є покупка американської валюти за високим курсом. Як тільки курс долара стрімко піднімається до позначки 28-29, ми думаємо, що він перевищить позначку в 30 ₴ і починаємо скуповувати багато валюти. Якщо це сталося, в першу чергу не потрібно панікувати і поспішати здавати валюту, це призведе до збитків. Буде потрібно добре обміркувати кожен крок, який плануєте зробити далі.

Пропонуємо простий секрет успіху на прікладі покупки 400 долларов:

 

  • спочатку купуємо невелику кількість валюти, наприклад 100 доларів за курсом 29;
  • коли спостерігається падіння, купуємо ще 100 доларів за курсом 27,25;
  • розрахувати середній курс, він буде 28.125;
  • курс знову почне падати і досягає рівня 26.65, знову купуємо, але вже 200 доларів за цим курсом;
  • розраховуємо середній курс вже трьох різних показників, це буде 27,388 для 400 доларів;
  • якщо курс продовжує падати можна і далі докуповувати валюту, це допоможе "розмивати курс" всієї валюти, яка є на руках. З іншого боку можна дочекатися сильного стрибка вгору курсу і продати все долари, які є на руках.

Така схема обміну частинами дозволяє або вийти в нуль або отримати вигоду. Варто зазначити, що таким способом користуються багато банкірів і фінансистів, тому ви можете отримати непоганий ефект.

Інші корисні методи

Після покупки долара зробленого назад не повернеш, тому потрібно отримати користь і зробити правильні висновки на майбутнє. Ось ще кілька цікавих способів, які допоможуть отримати вигоду:

  • Купити акції. Куплені дорогі долари можуть просто не подорожчати, тому певну частину валюти, яка дешевшає, можна обміняти на акції, котирування яких підвищуються.
  • Використовувати «стратегію щомісячного усереднення». Якщо курс постійно скаче можна купити або продати активи за усередненими цінами.
  • Використовуват «стратегію щомісячного усереднення». Если курс Постійно скачемо можна купити або продати активи за усередненімі ценам.
  • Диверсифікація. Гроші потрібно тримати не в одному класі активів, а в декількох, наприклад, акції, нерухомість, бізнес та інші. Потрібно розкласти свою валюту за різними активами і аналізувати різні фінансові інструменти.

Можна ще виставити для себе ліміти, при досягненні яких ви точно знаєте що помилилися. Наприклад, купуєте по 29 і говорите собі, якщо курс покупки буде нижче 28, то я дійсно помилився. А ще краще, якщо є можливість кому-небудь потім продати долари за хорошою ціною. Важливо не упустити час і вибрати правильний спосіб обміну.

Експерти стверджують, що валюта дешевшає, бо вона нікому не потрібна, адже у нафтовиків виручка сильно впала, туристам вона не потрібна, а податковий період робить пропозицію валюти надлишковим на ринку.

Вихід завжди є, неважливо за яким курсом і коли ви купили валюту. Користуйтеся перевіреними методами і не поспішайте приймати необдумані рішення.