24.05.2022 12:08

 
Купівля
Продаж
 

RUB 

0.00

0.00

USD/RUB

1.000

1.000

 

Графік зміни курсу RUB - рубля

 

Російська валюта - рубль

Останні кілька років, рубль намагається нівелювати свою залежність від експорту енергетичних ресурсів. Почасти це виходить зробити, однак, залежність від нафти, все ще залишається.

Але якщо розглядати вартість рубля, з точки зору спекуляції, то стає зрозуміло - циклічні коливання попиту на енергоресурси допомагають спекулювати на ціні рубля.

КУПІВЛЯ І ПРОДАЖ РУБЛЯ

Купити рубль можна практично за будь-яку іноземну валюту - долари, фунти, євро і т.д. Є можливість обміняти або купити рубль, за національну валюту колишніх країн СНД, наприклад, через онлайн-обмінники.

Хорошим попитом користується рубль до гривні, або узбецькому суму. І в межах України, конвертація або переклад рубля через банки, не повинні скласти проблем.

ДИНАМІКА РУБЛЯ

Як не крути, але рубль як і раніше належить до сировинної групі валют. Це означає, що динаміка курсу рубля реагує на зміну цін по газу і нафти. Якщо провести порівняння на онлайн-графіках, між вартістю нафти і курсом продажу рубля, то можна помітити сильну негативну кореляцію.

Для спекулянтів і довгострокових інвесторів, значення кореляції - це один з основних сигналів в торгівлі. А з урахуванням хорошою волатильності, з'являється непогана можливість заробити на обміні рубля.

Не варто також забувати про те, що пом'якшення кредитно-грошової політики почасти стабілізувало рубль. Як довго це триватиме, поки невідомо. Але на даний момент волатильність рубля, залишає бажати кращого.